Výstava květin Čimelice 2019

Tradiční prodejní výstava květin Čimelice 2019 se bude konat ve dnech 22. až 25. srpna 2019 v areálu zahradnictví Zámecká zahrada v Čimelicích (okres Písek).

Čimelice 2019
 

Proč navštívit výstavu květin v Čimelicích:

  • Jedná se o naprosto unikátní akci, kdy se areál obyčejného zahradnictví během léta přemění na výstavní areál, který za 4 dny navštíví 25 tisíc návštěvníků. Zahradnické prostředí dodává výstavě netradiční atmosféru.

  • Akce je oceňována u odborné i laické veřejnosti. Hodnoceno je zejména kvalitní a umělecké zpracování květinové části výstavy a také široký výběr zahradnických produktů od pěstitelů z celé České republiky.

  • Výstava květin má dlouholetou tradici, která sahá až do 60. let 20. století. Výstavu každé dva roky připravují desítky profesionálů i nadšených amatérů.

  • Na výstavě květin jsou pouze prověření prodejci, kteří nabízejí své produkty z oblasti zahradnictví, květinářství, lidových řemesel i odborné literatury. Prodejci/zahradníci Vám zároveň ochotně poradí či doporučí správný způsob pěstování.

 

Profil výstavy

- Aranžované květinové expozice - hrnkové květiny - balkonové květiny - letničky - trvalky - gladioly - jiřiny - okrasné dřeviny - trávy - bonsaje - orchideje - sukulenty - kaktusy - okrasné cibuloviny -  letničkové louky - keramika - proutěné výrobky - obrazy - sortiment paprik - hobby sortiment lilků a tyčkových rajčat - sortiment cuket a dýní - sortiment okrasných slunečnic - dřevěné doplňky a další.

 

Informace pro vystavovatele

Naleznete ZDE

 

Informace pro návštěvníky

- bude doplněno